Kung Fu dla młodzieży 12-15lat

Uczestnictwo w zajęciach sportowych w okresie wzrostu każdego nastolatka ma korzystny wpływ na rozwój fizyczny i emocjonalny. Daje im możliwość lepszego poznania własnych możliwości, pozwala odnosić sukcesy i przyjmować porażki, uczy systematyczności i wytrwałości w dążeniu do celu, zdyscyplinowania oraz współpracy grupowej, a przede wszystkim daje radość i możliwość pozytywnego rozładowania energii. Zajęcia kung fu Choy Lee Fut to idealna propozycja dla młodzieży, wspomagająca rozwój nie tylko fizyczny, ale także emocjonalny i społeczny. To także forma wpajająca nawyki aktywnego, zdrowego trybu życia.

Szkoła Kung Fu i Tai Chi zaprasza do Akademii Młodego Wojownika obejmująca stałe zajęcia kung fu Choy Lee Fut, specjalistyczne treningi walk Qingda, oraz zajęcia samoobrony dla młodzieży. Oferujemy profesjonalnie wyposażoną salę do uprawiania sztuk walk, oraz gwarantujemy profesjonalną opiekę wykwalifikowanych instruktorów. Nasi adepci to także utytułowani zawodnicy zdobywający medale na zawodach krajowych i zagranicznych. Organizujemy także imprezy tematyczne wprowadzające w świat kultury Chin, szkoleniowe obozy letnie oraz zimowe, pokazy, warsztaty.

Nasza metodyka nauczania ma na celu przekazywanie wiedzy w sposób całościowy i systematyczny. Podtrzymujemy tradycję poprzez hierarchiczny system stopni. Szkolenie jest dostosowane do wieku, stopnia zaawansowania i sprawności fizycznej ćwiczących.

Trenowanie Kung Fu Choy Lee Fut pomaga:
– Opanować skuteczną samoobronę oraz poznać system realnej walki
– Poprawić sprawność oraz kondycję fizyczną
– Poprawić pamięć oraz koordynację ruchową
– Poznać formy (taolu) ręczne i z tradycyjną chińską bronią (szabla, miecz, kij)

Kung Fu wzmacnia poczucie własnej wartości i pewność siebie. Nie tylko pomagamy nastolatkowi pokonywać swoje słabości fizyczne, ale także chcemy by zyskały pewność siebie w każdej dziedzinie życia. Uczymy dyscypliny, dzięki której łatwiejsze staje się osiąganie wyznaczonych celów.

amw_kung fu dla dzieci i młodzieży