Wakacje z Centrum Choy Lee Fut Polska- oferta obozów wakacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę szkoleń wyjazdowych oraz obozów letnich:

 

Luohan Qigong & Tai Chi

Qigong jest chińską metodą zachowania zdrowia, która łączy łagodny ruch ciała, przyjmowanie statycznych pozycji z koncentracją umysłu i oddychaniem. Qigong oznacza dosłownie pielęgnowanie, ćwiczenie energii witalnej. Wszystkich, którzy chcą aktywnie wypocząć, zrelaksować się po ciężkim roku, zapomnieć o problemach dnia codziennego i o stresie, zapraszamy na obozy Luohan Qigong & Tai Chi. Do udziału w szkoleniu zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i ćwiczące już dłuższy czas. W programie przewidziane są także zajęcia dla przyszłych asystentów i instruktorów.

23.07.-29.07.2015 Zawoja – Szkolenie Luohan Qigong i Tai Chi Szczegółowe informacje

16-22.08.2015 Brenna –  Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy Luohan Qigong i Tai Chi Szczegółowe informacje

 

Kickboxing & Sanda

Obóz przeznaczony jest zarówno dla osób, które zaczynają przygodę z kickboxingiem jak i tych, który chcą doskonalić nabyte umiejętności. Kickboxing jest jednym z najbardziej popularnych sportów walki. Trening rozwija szybkość, poprawia siłę fizyczną oraz wytrzymałość zawodników. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów Henryka Piwowara (Trener Mistrzów Polski oraz medalistów Mistrzostw Europy i Świata) oraz Joannę Skamla (Trener Mistrzów Polski, Europy oraz Świata).

16-22.08.2015 Brenna –  Obóz szkoleniowy kickboxingu i sandy dla dorosłych i młodzieży od lat 14 Szczegółowe informacje

 

Kung- Fu Choy Lee Fut Akademia Młodego Wojownika

Specjalnie opracowany program szkolenia, dostosowany do wieku i możliwości dzieci pomaga zyskać lepszą sprawność ruchową. Letnie obozy prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów Centrum Choy Lee Fut Polska bezpośrednio pod nadzorem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza. Do udziału w szkoleniach zapraszamy osoby początkujące, które chcą rozpocząć przygodę ze sztukami walki oraz osoby ćwiczące, które chcą udoskonalić swoje umiejętności.

23.07.-30.07.2015 ZawojaObóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-15 lat Szczegółowe informacje

16-22.08.2015 Brenna –  Obóz szkoleniowo-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-15 lat Szczegółowe informacje

 

Kung- Fu Choy Lee Fut

Kung Fu Choy Lee Fut to jedna z najbogatszych i najskuteczniejszych metod walki. Trening obejmuje naukę technik walki, form, ćwiczenia fizyczne, siłowe i oddechowe. Wzmacnia ciało, poprawia kondycję, siłę i koordynację. Oferta obozów skierowana jest do wszystkich osób. Treningi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, Mistrzów Polski, Europy oraz Świata w Wushu Tradycyjnym pod okiem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza, będą dostosowane do umiejętności i poziomu zaawansowania wszystkich uczestników szkolenia.

23.07.-30.07.2015 Zawoja- Obóz szkoleniowy Kung Fu Choy Lee Fut dla dorosłych i młodzieży od lat 14 Szczegółowe informacje

16-22.08.2015 Brenna –  Obóz szkoleniowy Kung Fu Choy Lee Fut dla dorosłych i młodzieży od lat 14 Szczegółowe informacje

 

We wszystkich obozach istnieje również możliwość wspólnego wyjazdu całych rodzin lub osób towarzyszących.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE OBOZY/SZKOLENIA.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: recepcja.clf@gmail.com lub telefonicznego: 12 626 12 38