XVIII Puchar Polski Wushu – 27-28.09.2014 – wyniki

Wielki sukces zawodników MUKS Choy Lee Fut na XVIII Pucharze Polski Wushu

27-28 września 2014, Kraków

WYNIKI ZAWODNIKÓW MUKS CHOY LEE FUT:

16 złotych, 18 srebrnych i 16 brązowych medali – łącznie 50

Ciembroniewicz Ewa (3,1,0)

1 miejsce w konkurencji systemy południowe (w kategorii 18-39 lat)

2 miejsce w konkurencji forma Duilian (w kategorii 15-39 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 18-39 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z mieczem (w kategorii 18-39 lat)

Tytuł najlepszej zawodniczki w kategorii 19-40 lat

Romańska Joanna (1,2,0)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe (w kategorii 18-39 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z mieczem (w kategorii 18-39 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 18-39 lat)

Dolecka Kinga (0,1,1)

2 miejsce w konkurencji forma Duilian (w kategorii 15-39 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 18-39 lat)

Leszczyński Jakub (3,0,1)

1 miejsce w konkurencji systemy południowe (15-17 lat)

3 miejsce w konkurencji forma Duilian (w kategorii 15-39 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 15-17 lat)

Bartosz Oramus (1,3,0)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe (15-17 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 15-17 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 15-17 lat)

Stachowicz Piotr (1,0,3)

3 miejsce w konkurencji forma Duilian (w kategorii 15-39 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 15-17 lat)

1miejsce w konkurencji broń krótka różna (w kategorii 15-17 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 15-17 lat)

Kołodziej Kosma (0,2,3)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii 12-14 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 12-14 lat)

2 miejsce w konkurencji broń krótka różna (w kategorii 12-14 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 12-14 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 12-14 lat

Niewiara Aleksandra (0,0,1)

3 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii 12-14 lat)

Płatek Filip (1,1,3)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe (w kategorii 10-12 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 10-12 lat)

3 miejsce w konkurencji broń krótka różna (w kategorii 10-12 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 10-12 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 10-12 lat)

Postawa Tomasz (3,0,1)

3 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii 10-12 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 10-12 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z mieczem (w kategorii 10-12 lat)

1 miejsce w konkurencji broń krótka różna (w kategorii 10-12 lat)

Majerowicz Olga (1,3,0)

1 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii 10-12 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 10-12 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z mieczem (w kategorii 10-12 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 10-12 lat)

Stachura Alicja (0,2,2)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii 10-12 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 10-12 lat)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 10-12 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 10-12 lat)

Pasieka Maciej (1,1,0)

2 miejsce w konkurencji systemy południowe ( w kategorii do 9 lat)

1 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii do 9 lat)

Dobosz Miłosz (1,1,0)

1 miejsce w konkurencji forma z szablą (w kategorii 12-14 lat)

2 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 12-14 lat)

Kołodziej Tymon (0,0,1)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii do 9 lat)

Gregoraszczuk Franek (0,0,1)

3 miejsce w konkurencji forma z kijem (w kategorii 10-12 lat)

Czernecki Filip (0,1,0)

2 miejsce w konkurencji forma z włócznią (w kategorii 10-12 lat)