I Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Choy Lee Fut Chan Family – wyniki zawodów

I Mistrzostwa Polski Choy Lee Fut Chan Family

27-28 września 2014, Kraków

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW MUKS CHOY LEE FUT:

15 złotych, 11 srebrnych i 12 brązowych medali – łącznie 38 medali


Płatek Filip (2,1,0)

1 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

2 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 9-12 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 9-12 lat

Postawa Tomasz (1,3,0)

2 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 9-12 lat)

2 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 9-12 lat)

2 miejsce w konkurencji z formą z bronią różną krótką (w kategorii 9-12 lat)

Czernecki Filip (0,0,2)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 9-12 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią różną krótką (w kategorii 9-12 lat)

Gregoraszczuk Franek (0,0,1)

3 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

Majerowicz Olga (1,1,1)

2 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 9-12 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią różną krótką (w kategorii 9-12 lat)

Dobosz Miłosz (3,0,0)

1 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 12-14 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 13-14 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią różną krótką (w kategorii 13-14 lat)

Leszczyński Jakub (4,0,0)

1 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą podwójna Duilian (w kategorii 15-17 lat)

Oramus Bartosz (0,2,1)

2 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 15-17 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 15-17 lat)

2 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 15-17 lat)

Stachowicz Piotr (2,0,2)

3 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 15-17 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią różną krótką (w kategorii 15-17 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą podwójna Duilian (w kategorii 15-17 lat)

Buczek Urszula (0,1,0)

2 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

Zdziech Zuzanna (0,0,1)

3 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

Pasieka Maciej  (2,1,0)

1 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

2 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 5-8 lat)

1 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 5-8 lat)

Kołodziej Tymon (0,1,1)

2 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią krótką (w kategorii 5-8 lat)

Kołodziej Kosma (0,1,0)

2 miejsce konkurencji z formą ręczną powyżej dwóch lat treningu (w kategorii 12-14 lat)

Niewiara Aleksandra (0,1,0)

2 miejsce konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 15-17 lat)

Końca Jakub (0,0,2)

3 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

3 miejsce w konkurencji z formą z bronią długą (w kategorii 5-8 lat)

Lauterbach Leon (0,0,1)

3 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

Kalwasińska Michalina

5 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

Błachut Zofia

5 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

Kalwasińska Anastazja

4 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 5-8 lat)

Szwajcowski Szymon

4 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 la

Tchórzewski Mateusz

5 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

Gałaś Łukasz

6 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)

Potaczek Tobiasz

7 miejsce w konkurencji z formą ręczną poniżej dwóch lat treningu (w kategorii 9-12 lat)