Letnie obozy wakacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów letnich:

 

Kung- Fu Choy Lee Fut Akademia Młodego Wojownika

Specjalnie opracowany program szkolenia, dostosowany do wieku i możliwości dzieci pomaga zyskać lepszą sprawność ruchową. Zimowe obozy prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów Centrum Choy Lee Fut Polska bezpośrednio pod nadzorem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza. Wyjazd zimowy jest świetną okazją na połączenie nauki i doskonalenia tradycyjnego Kung Fu Choy Lee Fut z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu jeżdżąc na nartach, snowboardzie, łyżwach czy sankach.  Do udziału w szkoleniach zapraszamy osoby początkujące, które chcą rozpocząć przygodę ze sztukami walki oraz osoby ćwiczące, które chcą udoskonalić swoje umiejętności.

23-30.072016r.- Zawoja

15-21.08.2016r.- Brenna

 

Kung- Fu Choy Lee Fut

Kung Fu Choy Lee Fut to jedna z najbogatszych i najskuteczniejszych metod walki. Trening obejmuje naukę technik walki, form, ćwiczenia fizyczne, siłowe i oddechowe. Wzmacnia ciało, poprawia kondycję, siłę i koordynację. Oferta obozu skierowana jest do wszystkich osób. Treningi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, Mistrzów Polski, Europy oraz Świata w Wushu Tradycyjnym m.in. Joannę Skamla pod okiem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza, będą dostosowane do umiejętności i poziomu zaawansowania wszystkich uczestników szkolenia.

23-30.072016r.- Zawoja [Szczegółowe informacje]

15-21.08.2016r.- Brenna [Szczegółowe informacje]

 

Luohan Qigong & Tai Chi

Qigong jest chińską metodą zachowania zdrowia, która łączy łagodny ruch ciała, przyjmowanie statycznych pozycji z koncentracją umysłu i oddychaniem. Qigong oznacza dosłownie pielęgnowanie, ćwiczenie energii witalnej. Wszystkich, którzy chcą aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu w górskiej miejscowości, zrelaksować się, zapomnieć o problemach dnia codziennego i o stresie, zapraszamy na szkolenie zimowe Luohan Qigong & Tai Chi. Do udziału w szkoleniu zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i ćwiczące już dłuższy czas. W programie przewidziane są także zajęcia dla przyszłych asystentów i instruktorów.

23-29.072016r.- Zawoja [Szczegółowe informacje]

15-21.08.2016r.- Brenna [Szczegółowe informacje]

 

Kickboxing & Sanda

Obóz przeznaczony jest zarówno dla osób, które zaczynają przygodę z kickboxingiem jak i tych, który chcą doskonalić nabyte umiejętności. Kickboxing jest jednym z najbardziej popularnych sportów walki. Trening rozwija szybkość, poprawia siłę fizyczną oraz wytrzymałość zawodników. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów Henryka Piwowara (Trener Mistrzów Polski oraz medalistów Mistrzostw Europy i Świata) oraz Joannę Skamla (Trener Mistrzów Polski, Europy oraz Świata).

23-30.072016r.- Zawoja [Szczegółowe informacje]

15-21.08.2016r.- Brenna [Szczegółowe informacje]

 

We wszystkich obozach istnieje również możliwość wspólnego wyjazdu całych rodzin lub osób towarzyszących.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE OBOZY/SZKOLENIA.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: recepcja.clf@gmail.com lub telefonicznego: 12 626 12 38