XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu Kung Fu – 10-11.06.2017 – piękne występy i 9 medali naszej 3-ki zawodników

 

XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu Kung Fu zakończone. W ten weekend w Warszawie do rywalizacji stanęła 3-ka naszych zawodników (na co dzień trenujących pod okiem Ewy Ciembroniewicz i Jakuba Leszczyńskiego). Hania Kwapień, Franek Staniszewski oraz Aleksandra Niewiara wywalczyli 7 złotych medali i 2 brązowe.
Franek Staniszewski: 5 złotych medali
Hania Kwapień: 1 złoto i 1 brąz
Ola Niewiara: 1 złoto i 1 brąz.
Franek oraz Hania zadebiutowali w formie podwójnej set sparring prezentując układ szabla vs. włócznia. Jest to forma o wysokim stopniu trudności, a biorąc pod uwagę wiek naszych podopiecznych, możemy być dumni, że podejmują takie wyzwania.
Dla Oli również gratulacje, gdyż po ciężkich przygotowaniach do Mistrzostw Europy Kung Fu, na pewno jej organizm mógł jeszcze czuć zmęczenie a mimo to zaprezentowała dobrą formę.
Dziękuję za wsparcie ze strony Rodziców, za ich dobrą współpracę i zaangażowanie. Dzięki Waszej pomocy, mimo niesprzyjających warunków, dzieciaki spisały się na medal i godnie reprezentują nasz klub.
Podziękowania również dla Jakuba Leszczyńskiego, który również przyczynił się do sukcesów całej trójki.
Fot. Michał Kwapien

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu XIII Grand International Wushu Festival 03-05.06.2016 Puławy

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu
XIII Grand International Wushu Festival
03-05.06.2016 Puławy

Ogromny sukces zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Choy Lee Fut’’
– 58 medali w tym: 26 złotych, 21 srebrnych, 11 brązowych
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Wyniki w formach tradycyjnych:

Marzena Pierzchała (1,3,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M

Katarzyna Olczak
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat F

Jakub Leszczyński (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M

Sebastian Oleszczuk (2,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 18-39 lat F,M

Kwapień Hanna (1,2,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9 lat K,M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem poniżej 9 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Ula Buczek (0,4,0)

2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9-11 lat K, M

Michalina Kotyza

4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Filip Czernecki (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat, 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M

Gregoraszczuk Franek (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M

Tomasz Postawa (1,3,2)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 12-14 lat F, M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 12-14 lat K, M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Szymon Szwajcowski
7 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Aleksandra Niewiara (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat F, M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat K

Ewa Barszczewska (2,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat K

Bartosz Oramus (5,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 15-17 lat M

Konrad Domagała (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Piotr Stachowicz (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wiktor Nowakowski (0,2,1)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wyniki w walkach:

Michalina Kotyza (1,0,0)
1 miejsce- Qingda dziewczynek 7-8 lat do 39 lat

Szymon Szwajcowski (0,0,1)
3 miejsce- Qingda juniorów 11-12 lat do 42 kg

Konrad Domagała (1,0,0)
1 miejsce- Qingda juniorów 15-16 lat do 68 kg

Katarzyna Olczak (0,0,1)
3 miejsce- Qingda seniorek do 56 kg

Sebastian Oleszczuk (1,0,0)
1 miejsce- Sanda seniorów do 90 kg

Mocny Michał (1,0,0)
3 miejsce- Qingda seniorów do 83 kg

4 złote medale dwójki naszych zawodników na Moscow Wushu Stars 18-21.02.2016 Rosja

‘’THE 1ST EUROPEAN CHOY LEE FUT AND HONG JIA CUP” CHAMPIONSHIPS – wyniki naszej drużyny

 

‘’THE 1ST EUROPEAN CHOY LEE FUT AND HONG JIA CUP” CHAMPIONSHIPS

10-13.12.2015 Kraków

 

Nokautujący sukces zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Choy Lee Fut’’ . Wyniki w formach tradycyjnych: 78 medali w tym 34 złote, 30 srebrnych, 14 brązowych.

 

Ewa Ciembroniewicz (6,0,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 18-40 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 18-40 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, F

1 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 18-40 years, M

 

Joanna Romańska (2,2,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, F

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, F

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Other weapon, 18-40 years, F

 

Marzena Pierzchała (0,2,1)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, F

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, F

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, F

 

Kinga Dolecka (0,1,1)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, F

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, F

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, F

 

Krzysztof Rodek (3,3,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 18-40 years, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Wooden Dummy, Ching Jong Traditional, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Other weapon, 18-40 years, M

 

Sebastian Oleszczuk (1,2,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 18-40 years, M

 

Jakub Leszczyński (2,2,0)

1 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 18-40 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 18-40 years, M

2 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 15-40 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 18-40 years, M

5 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Wooden Dummy, Ching Jong Traditional, 18-40 years, M

 

Franciszek Staniszewski (3,0,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form,8 years and younger, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 8 years and younger, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 8 years and younger, M

 

Hanna Kwapień (2,1,0)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 8 years and younger, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 8 years and younger, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 8 years and younger, F

 

Ula Buczek (0,3,0)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 9-11 years, F

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 9-11 years, F

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 9-11 years, F

 

Ola Niewiara (0,0,1)

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, F

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, F

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, F

 

Ewa Barszczewska (2,1,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 15-17 years, F

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, F

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, F

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, F

 

Filip Płatek (1,2,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 12-14 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 12-14 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 12-14 years, M

5 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 12-14 years, M

 

Franek Gregoraszczuk (0,2,2)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 12-14 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 12-14 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 12-14 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 12-14 years, M

5 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 12-14 years, M

 

Szymon Szwajcowski

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 12-14 years, M

6 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 12-14 years, M

 

Tomasz Postawa (3,0,2)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 12-14 years, M

1 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 12-14 years, M

1 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 12-14 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 12-14 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 12-14 years, M

 

Filip Czernecki (1,1,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 12-14 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 12-14 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 12-14 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 12-14 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 12-14 years, M

 

Stachowicz Piotr (2,1,1)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 15-17 years, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 15-40 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 15-17 years, M

 

Miłosz Dobosz (0,2,0)

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Double weapons, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 15-17 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

 

Konrad Domagała (2,1,1)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 15-17 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

 

Bartosz Oramus (3,1,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Ba Gwa Form, 15-17 years, M

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

1 miejsce-Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

 

Krzysztof Krzemiński (1,1,0)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

6 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

 

Kosma Kołodziej (1,1,1)

1 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Barehand Duilian, 15-17 years, M

2 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, M

5 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

 

Wiktor Nowakowski (0,0,1)

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Chantsise- long weapon, 15-17 years, M

4 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 15-17 years, M

7 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 15-17 years, M

 

Diana Parzych (0,0,1)

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form,8 years and younger, F

 

Emilia Parzych (0,0,2)

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Primary Level Form, 9-11 years, F

3 miejsce- Traditional Choy Lee Fut, Duantsise- short weapon, 9-11 years, F

 

XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda 24.10.2015 Kraków

XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” 24-25.10.2015 Kraków

Zawodnicy MUKS Choy Lee Fut łącznie zdobyli 53 medale

W dniach 24-25 października bieżącego roku odbyły się XIX Puchar Polski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem Pucharu Polski był Polski Związek Wushu oraz Małopolski Okręgowy Związek Wushu, natomiast Turnieju Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna a udział w nich wzięli zawodnicy z 15 klubów i szkół z całej Polski.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują naukę form tradycyjnych pod okiem: Ewy Ciembroniewicz, Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka oraz walk pod okiem: Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

 

Wyniki w formach tradycyjnych: 38 medali w tym 18 złotych, 10 srebrnych, 10 brązowych

Staniszewski Franciszek (1,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Błachut Zofia (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Postawa Tomasz (2,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną kadetów 12-14 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 9-14 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Czernecki Filip (0,1,2)

2 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Płatek Filip (3,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką młodszą kadetów młodszych 9-12 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów młodszych 9-12 lat

Wachnicka Alicja (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek młodszych 9-12 lat

Kołodziej Tymon

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

Niewiara Aleksandra

4 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek 12-14 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek 12-14 lat

Oramus Bartosz (5,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

Domagała Konrad (0,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Kołodziej Kosma (1,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorzy 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

Firlit Michał (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów 15-17 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Nowakowski Wiktor

6 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

7 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Barszczewska Ewa (1,1,3)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorek 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorki 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

Leszczyński Jakub (4,0,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorzy/seniorki 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorzy/seniorki 18-40 lat

Pierzchała Marzena (1,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorów/seniorek 18-40 lat

Olczak Katarzyna

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

Padykuła Mariusz (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorów 18-40 lat

 

Wyniki w walkach Qingda: 11 medali w tym 4 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe

Woźniacki Bartłomiej

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Mąkowski Bogusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Tymon Kołodziej

3 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Szwajcowski Szymon

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

Adrian Ryś – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 65 kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 75 kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Kurdziel Daniel – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Zys Tomasz

3 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Michał Mocny

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 85 kg

 

Wyniki w walkach Sanda: 1 medal

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika: 3 medale

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 6-7 lat- 22 kg

1 miejsce- Tomasz Łojewski

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 7-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów 8-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Kotyza Michalina

12118591_1204040359612943_2733509939312826152_n IMG_7476 IMG_7481 IMG_7560 IMG_7588 IMG_7714 IMG_7732 IMG_7735 IMG_7802 IMG_7816 IMG_7819 IMG_7871 IMG_7900 IMG_8083 IMG_8109 IMG_8147 IMG_8162 IMG_8199 IMG_8830 IMG_8985 IMG_9027 IMG_7476 IMG_7588 IMG_7714 IMG_8147 IMG_8162