2nd BALTIC OPEN WUSHU CHAMPIONSHIP 2-4.10.2015 Ryga, Łotwa

2nd BALTIC OPEN WUSHU CHAMPIONSHIP 2-4.10.2015 Ryga, Łotwa

Sukces naszych zawodników Jakuba Leszczyńskiego i Piotra Stachowicza, którzy dla naszych barw zdobyli 6 medali w formach tradycyjnych w 2nd Baltic Open Wushu Championship, które odbyły się 2-4 października w Rydze . Jakub w kategorii seniorów wywalczył 3 złote medale, a Piotr w kategorii juniorów 15-17 lat 3 srebrne medale. Obecnie trenują pod okiem Sifu Grzegorza Ciembroniewicza

 

Jakub Leszczyński

1 miejsce – other traditional weapon adults (18-29 years) male

1 miejsce – single traditional weapon adults (18-29 years) male

1 miejsce – nanquan adults (18-29 years) male

 

Piotr Stachowicz

2 miejsce – other traditional weapon juniors (15-17 years) male

2 miejsce – traditional bagua, baji, xingyiquan, nanquan juniors (15-17 years) male

2 miejsce – single long weapon juniors (15-17 years) male

 Wielkie gratulacje dla naszych zawodników za wspaniałe wyniki.

 

12088019_999148593463988_4339021546145099662_n

3-cie Mistrzostwa Europy Wushu Tradycyjnego

Wielki sukces zawodników Centrum Choy Lee Fut Chan Family z Krakowa na 3-cich Mistrzostwach Europy Wushu Tradycyjnego

W dniach 16-23 maja bieżącego roku w Starej Zagorze w Bułgarii odbyły się 3-cie Mistrzostwach Europy Wushu Tradycyjnego, na których zawodnicy z Krakowa trenujący w Centrum Choy Lee Fut Polska Polska – Chan Family Choy Lee Fut Headquater School for Poland, pod okiem Sifu Grzegorza Ciembroniewicza głównego przedstawiciela Kwatery Głównej Chen Family Choy Lee Fut na Polskę, członkowie Kadry Polskiego Związku Wushu, wieloletni Mistrzowie Polski, Europy i Świata w Wushu, po raz kolejny zaprezentowali swoje doskonałe i wszechstronne umiejętności łącznie zdobywając 20 medali. Polska Narodowa Reprezentacja Wushu łącznie wywalczyła 27 medali  (4 złote, 14 srebrnych, 9 brązowych). O medale rywalizowało 700 zawodników z ponad 20 krajów. Podczas zawodów rozegrano kilkaset konkurencji w formach tradycyjnych, w formach tai chi oraz walkach w formule Qingda (lekki kontakt).

Poniżej indywidualne osiągnięcia zawodników Centrum Choy Lee Fut Polska:

Seniorzy:
Sebastian Oleszczuk ( 1-2-0 )
Jakub Leszczyński ( 1-1-1 )
Seniorki :
Ewa Ciembroniewicz ( 0-2-0 )
Joanna Romańska ( 0-1-1 )
Dominika Hening ( 0-1-0 )
Juniorzy i kadeci:
Piotr Stachowicz ( 1-0-1 )
Bartosz Oramus ( 1-1-1)
Konrad Domagała ( 0-3-0 )
Filip Czernecki ( 0-0-1 )

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom znakomitych wyników, dziękujemy zawodnikom za wolę walki i atmosferę jaka panowała w drużynie.

11329921_928727477172767_2507472566744828207_n

 

11350607_1110590108957969_2387588614732627459_n 11329885_1111263402223973_6505354283939143110_n 11329883_1110804015603245_4383479193052000425_n 11295698_1112041058812874_5347518219568762299_n

 

 

11251123_1112699548747025_4015983963633462150_n 11230659_1112688412081472_4660056243588527318_n 11222018_1110590232291290_1946439122396206873_n 11207334_1110804245603222_182791479886869657_n 11118854_1110588218958158_7234161173414271671_n 11096552_1110587738958206_2476570761175956609_n 11070766_1112041812146132_277405166300807036_n 1497830_1112041518812828_8940816285137629564_o 10422173_1109930295690617_8267111440003811501_n 18610_1111262445557402_8707194414231445101_n

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’-25 kwietnia 2015

25 kwietnia bieżącego roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem zawodów był Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem: Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka, Ewy Ciembroniewicz, Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda- wyniki zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Choy Lee Fut

Wyniki w formach tradycyjnych:

Wachnicka Alicja (1,0,0)

1 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

Zuzanna Zdziech (0,1,1)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Urszula Buczek (0,1,1)

3 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Czernecki Filip (2,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe do lat 12 chłopców

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią do lat 14

Majerowicz Olga (0,2,1)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 14

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną krótką do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

Jarosz Jagoda (1,1,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Niewiara Aleksandra (0,1,0)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

Bierzanowska Aleksandra (0,0,2)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

Domagała Konrad (3,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną długą juniorów do lat 17

Stachowicz Piotr (2,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy podwójne Duilian

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorów

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 14

Krzemiński Krzysztof (0,2,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Leszczyński Jakub (2,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

1 miejsce- formy podwójne Duilian

Romańska Joanna (0,1,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

 

Wyniki w walkach Qingda:

Parzych Emilia MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

1 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Zdziech Zuzanna

2 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Parzych Diana MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

3 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Sotkowski Kacper

2 miejsce- konkurencja chłopców 7-8 lat -32kg

Bodkiewicz Adrian MUKS Choy Lee Fut Zielona Góra

1 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Mikołaj Konieczny MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Szwajcowski Szymon

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Maksymilian Hennig MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Marcin Laszczak MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”)

1 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66k

Domagała Konrad

2 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66kg

Marcin Starzykiewicz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Jakub Gawlik MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”

3 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Dudek Karol

2 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Klocek Kamil MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Uliszak Janusz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

3 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika- wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut

 Formy tradycyjne i techniki walki od lat 5         

1 miejsce- Zaręba Stefan

1 miejsce- Ogorzałek Tytus

1 miejsce- Huppert Magdalena

1 miejsce- Łojewski Tomasz

1 miejsce- Staniszewski Franciszek

 

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci do lat 5

1 miejsce- Tomasz Łojewski

1miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów do lat 10

1 miejsce- Balhan Hakan

1 miejsce- Szymon Szwajcowski

11071142_914274571951391_7398498308404490605_n    11196329_914274641951384_3004358732301032499_n

 

 

 

10556513_915578981820950_1878534818923215797_n11146214_914069035305278_3789699366871186017_n 11149549_913899245322257_7951877997106486636_o 11159467_914068865305295_6229572372252735128_n 11169537_915321841846664_4793784216951755227_o 11159558_915323501846498_2874230637557850271_n 11174935_915322338513281_4568763540118925420_n 11174872_913898961988952_3500873610474971164_n 11178217_915322178513297_8239540190193196606_n 11179968_914069741971874_323023100911823064_n11159558_915323501846498_2874230637557850271_n

Dwa brązowe medale Mistrzostwach Małopolski w Kickboxingu – 21.02.2015 Libertó

Na rozegranych w Libertowie w sobotę 21 lutego br. Mistrzostwach Małopolski w Kickboxingu (light contact) naszych dwóch młodych zawodników wywalczyło 2 brązowe medale.
Szymon Szwajcowski, w kategorii kadetów starszych – 42 kg, Konrad Domagała w kategorii kadetów starszych – 69 kg. Gratulacje dla naszych zawodników.

„Na rozegranych w Libertowie w sobotę 21 lutego br. Mistrzostwach Małopolski w Kickboxingu ( light contact ) naszych dwóch młodych zawodników wywalczyło 2 brązowe medale. 
Szymon Szwajcowski , w kategorii kadetów starszych - 42 kg, Konrad Domagała w kategorii kadetów starszych - 69 kg. Gratulacje dla naszych zawodników :)”

Wyniki XVIII Pucharu Polski Wushu Tradycyjnego w Qingda

W dniach 15-16.11.2014 rozegrano XVIII Puchar Polski Wushu Tradycyjnego w Qingda, którego organizatorem był Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut. Tym razem zawody odbyły się w Krakowie w KS Bronowianka a udział wzięło ok. 80 zawodników z 10 klubów i szkół z całej Polski.

10 osobowa drużyna naszego krakowskiego klubu wywalczyła łącznie 10 medali w tym 6 złotych, 2 srebrne oraz 2 brązowe. Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem: Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka, Ewy Ciembroniewicz, Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników qingda czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

 

Wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut z Krakowa:

Seniorzy:

Kategoria  do 80 kg

1m. Andrzej Błaszczyk (MUKS Choy Lee Fut)

2m. Mariusz Padykuła (MUKS Choy Lee Fut)

 

Juniorzy

Kategoria 14-15 lat do 64 kg

1m. Konrad Domagała (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 11-12 lat do 37 kg

1m. Szymon Szwajcowski (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 11-12 lat do 68 kg dziewcząt

1m. Aleksandra Bierzanowska (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 11-12 lat do 68 kg chłopców

1m. Mateusz Tchórzewski (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 9-10 lat do 46 kg

3m. Aleksander Litwic (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 9-10 lat do 30 kg dziewcząt

2m. Alicja Wachnicka (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 9-10 lat do 36 kg

3m. Filip Płatek (MUKS Choy Lee Fut)

Kategoria 7-8 lat do 30 kg

1m. Kacper Sotkowski (MUKS Choy Lee Fut)

 

Gratulujemy także zawodnikom z pozostałych oddziałów Choy Lee Fut, znajdujących się w Olkuszu oraz Gorlicach.

 Wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut z Olkusza:

Kategoria 15-16 lat do 65 kg

2m. Patryk Kaganiec (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

Kategoria 12-13 lat do 51 kg

2m. Mateusz Redel  (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

Kategoria 9-10 lat do 46 kg

1m. Maksymilian Hennig (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

Kategoria 7-8 lat do 32 kg dziewcząt

1m. Emila Parzych (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

Kategoria 7-8 lat do 27 kg dziewcząt

1m. Diana Parzych (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

1m. Emilia Parzych (MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

 

Wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut z Gorlic:

Kategoria 7-8 lat do 30 kg

1m. Radosław Wal (MUKS Choy Lee Fut – Lampart Gorlice)

 

Szczególne podziękowania należą się ekipie organizacyjnej składającej się z uczniów naszego Centrum oraz Rodziców naszych podopiecznych, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji tej imprezy sportowej.