XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu XIII Grand International Wushu Festival 03-05.06.2016 Puławy

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu
XIII Grand International Wushu Festival
03-05.06.2016 Puławy

Ogromny sukces zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Choy Lee Fut’’
– 58 medali w tym: 26 złotych, 21 srebrnych, 11 brązowych
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Wyniki w formach tradycyjnych:

Marzena Pierzchała (1,3,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M

Katarzyna Olczak
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat F

Jakub Leszczyński (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M

Sebastian Oleszczuk (2,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 18-39 lat F,M

Kwapień Hanna (1,2,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9 lat K,M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem poniżej 9 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Ula Buczek (0,4,0)

2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9-11 lat K, M

Michalina Kotyza

4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Filip Czernecki (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat, 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M

Gregoraszczuk Franek (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M

Tomasz Postawa (1,3,2)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 12-14 lat F, M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 12-14 lat K, M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Szymon Szwajcowski
7 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Aleksandra Niewiara (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat F, M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat K

Ewa Barszczewska (2,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat K

Bartosz Oramus (5,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 15-17 lat M

Konrad Domagała (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Piotr Stachowicz (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wiktor Nowakowski (0,2,1)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wyniki w walkach:

Michalina Kotyza (1,0,0)
1 miejsce- Qingda dziewczynek 7-8 lat do 39 lat

Szymon Szwajcowski (0,0,1)
3 miejsce- Qingda juniorów 11-12 lat do 42 kg

Konrad Domagała (1,0,0)
1 miejsce- Qingda juniorów 15-16 lat do 68 kg

Katarzyna Olczak (0,0,1)
3 miejsce- Qingda seniorek do 56 kg

Sebastian Oleszczuk (1,0,0)
1 miejsce- Sanda seniorów do 90 kg

Mocny Michał (1,0,0)
3 miejsce- Qingda seniorów do 83 kg

2nd Choy Lee Fut Tiger Cup – fotogaleria sesja 1

14 maja 2016 roku w Centrum Choy Lee Fut Polska odbyły się zawody- 2nd Choy Lee Fut Tiger Cup. W pierwszej sesji startów udział brali młodzi wojownicy kung fu, najmłodszy z nich miał 3 i pół roku. Dla wszystkich należały się ogromne brawa.
W imieniu naszego centrum chcemy wyrazić nasze podziękowania wszystkim tym osobom, bez których te zawody nie mogłyby się odbyć. Dziękujemy za pomoc, wsparcie, zaangażowanie. Podziękowania należą się sędziom za rzetelną pracę, sztabowi organizacyjnemu za czuwanie nad każdym zadaniem, fotografom za upamiętnienie tego wydarzenia, instruktorom za prowadzenie grup Małych Wojowników, Katarzynie Olczak za piękny głos, grupie pokazowej juniorów za pokaz kung fu, oraz grupie pokazowej Lion and Dragon Dance Team Choy Lee Fut Polska za oprawę artystyczną w formie pokazu tańca lwa. Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, oraz Rodzicom za przybycie. Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję, która odbędzie się już wkrótce.

13177961_1378022532214628_1145968616163786696_n 13092105_1378021965548018_3491854097639246347_n 13165975_1378021698881378_5964541549537678017_n 12036469_1378017702215111_7693340171223016958_n 13245496_1377701322246749_5788990672093179670_n 13240532_1378027775547437_7917302809479096823_n 13239896_1378014585548756_2344500393479703356_n 13239448_1378015845548630_7347723859566883413_n 13237745_1378021922214689_8790444435516628267_n 13230098_1378029325547282_5903858348475468104_n 13220886_1382188388464709_3349100611241794944_n 13179182_1377703372246544_1479487906542449997_n 13178649_1378027772214104_3836013558440275334_n

2nd Choy Lee Fut Tiger Cup – program zawodów

2nd Choy Lee Fut Tiger Cup – 14.05.2016

PROGRAM ZAWODÓW

Sesja I

9.15 – rejestracja zawodników w kategoriach do 7 lat

10.00 – 10.10 – uroczyste otwarcie zawodów, Tradycyjny Taniec Lwa

10.10 – 10.30 – trening powtórkowy przed rozpoczęciem zawodów, powtórzenie fragmentów występów dla najmłodszych

10.30 – rozpoczęcie konkurencji dla dzieci do 7 roku

1.1.TECHNIKI RĘCZNE – DZIECI DO 5 ROKU ŻYCIA

1.2.TECHNIKI WŁADANIA BRONIĄ – DZIECI DO 5 ROKU ŻYCIA

1.3. TECHNIKI SYNCHRONICZNE – DZIECI DO 5 ROKU ŻYCIA

2.1. TECHNIKI RĘCZNE – DZIECI DO 7 ROKU ŻYCIA

2.2. TECHNIKI WŁADANIA BRONIĄ – DZIECI DO 7 ROKU ŻYCIA

2.3. TECHNIKI SYNCHRONICZNE – DZIECI DO 7 ROKU ŻYCIA

11.00 – ogłoszenie wyników, dekoracja medalowa

11.30 – wspólne pamiątkowe zdjęcie

Sesja II

11.15 – rejestracja zawodników powyżej 7 roku życia

11.45 – uroczyste otwarcie zawodów, Tradycyjny Taniec Lwa

12.00 – rozpoczęcie konkurencji dla zawodników powyżej 7 lat

3.1. TECHNIKI RĘCZNE – DZIECI DO 9 ROKU ŻYCIA

3.2. DOWOLNY FRAGMENT FORMY RĘCZNEJ – DZIECI DO 9 ROKU ŻYCIA

3.3. DOWOLNY FRAGMENT FORMY Z BRONIĄ – DZIECI DO 9 ROKU ŻYCIA

4.1. TECHNIKI RĘCZNE – DZIECI OD 10-13 ROKU ŻYCIA

4.2. DOWOLNY FRAGMENT FORMY RĘCZNEJ – DZIECI OD 10-13 ROKU ŻYCIA

4.3. DOWOLNY FRAGMENT FORMY Z BRONIĄ – DZIECI OD 10-13 ROKU ŻYCIA

5.1. FORMA RĘCZNA – DLA KADROWICZÓW PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA

6.1. FORMA RĘCZNA – DLA KADROWICZÓW DO 13 ROKU ŻYCIA

7.1. FORMA RĘCZNA – DLA KADROWICZÓW DO 15 ROKU ŻYCIA

5.2. FORMA Z BRONIĄ KRÓTKĄ – DLA KADROWICZÓW PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA

6.2. FORMA Z BRONIĄ KRÓTKĄ – DLA KADROWICZÓW DO 13 ROKU ŻYCIA

7.2. FORMA Z BRONIĄ KRÓTKĄ – DLA KADROWICZÓW DO 15 ROKU ŻYCIA

5.3. FORMA Z BRONIĄ DŁUGĄ – DLA KADROWICZÓW PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA

6.3. FORMA Z BRONIĄ DŁUGĄ – DLA KADROWICZÓW DO 13 ROKU ŻYCIA

7.3. FORMA Z BRONIĄ DŁUGĄ – DLA KADROWICZÓW DO 15 ROKU ŻYCIA

5.4. FORMA Z BRONIĄ RÓŻNĄ – DLA KADROWICZÓW PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA

6.4. FORMA Z BRONIĄ RÓŻNĄ – DLA KADROWICZÓW DO 13 ROKU ŻYCIA

7.4. FORMA Z BRONIĄ RÓŻNĄ – DLA KADROWICZÓW DO 15 ROKU ŻYCIA

13.30 – ogłoszenie wyników, dekoracja medalowa

14.00 – wspólne pamiątkowe zdjęcie , zakończenie zawodów

Szkolenie Kung Fu Choy Lee Fut dla dzieci, młodzieży oraz zawodników

Dodatkowe szkolenia Kung Fu Choy Lee Fut dla dzieci i młodzieży oraz zawodników

Miejsce: Centrum Sztuk Walki Choy Lee Fut Polska ul. Królewska 51

12.03.2016 (SOBOTA)

10.30-11.20 – Przygotowanie do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie – dzieci od 6 r.ż. wzwyż na stopnie żółty I, żółty II, pomarańczowy I
11.45-13.15 – Dodatkowe szkolenie dla zawodników
i grupy zaawansowanej Junior Master i Talent Class

Prowadzący: Ewa Ciembroniewicz i Jakub Leszczyński

W programie: powtórka technik, form ręcznych oraz z bronią zgodnie z posiadanym stopniem lub kategoriami zawodów sportowych, sprawdzian dla zawodników

Zgłoszenia do czwartku, tj. 10.03.2016r., mailem lub telefonicznie.
O wszelkich zmianach będziemy informować mailowo tylko te osoby, które zgłoszą chęć udziału w szkoleniu.
UWAGA! Osoby nie zgłoszone wcześniej nie mogą uczestniczyć w szkoleniu.

 

1st European Cailifo and Hongjia Cup Championships..11-13.12.2015 Kraków1st European Cailifo and Hongjia Cup Championships..11-13.12.2015 KrakówIMG_8083IMG_7802

4 złote medale dwójki naszych zawodników na Moscow Wushu Stars 18-21.02.2016 Rosja