Zimowe obozy oraz szkolenia wyjazdowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów zimowych oraz szkoleń wyjazdowych:

 

Kung- Fu Choy Lee Fut Akademia Młodego Wojownika

Specjalnie opracowany program szkolenia, dostosowany do wieku i możliwości dzieci pomaga zyskać lepszą sprawność ruchową. Zimowe obozy prowadzone będą przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów Centrum Choy Lee Fut Polska bezpośrednio pod nadzorem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza. Wyjazd zimowy jest świetną okazją na połączenie nauki i doskonalenia tradycyjnego Kung Fu Choy Lee Fut z aktywnym spędzaniem czasu na świeżym powietrzu jeżdżąc na nartach, snowboardzie, łyżwach czy sankach.  Do udziału w szkoleniach zapraszamy osoby początkujące, które chcą rozpocząć przygodę ze sztukami walki oraz osoby ćwiczące, które chcą udoskonalić swoje umiejętności.

24.01.-30.01.2016 ZawojaObóz dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-14 lat Szczegółowe informacje

 

Kung- Fu Choy Lee Fut

Kung Fu Choy Lee Fut to jedna z najbogatszych i najskuteczniejszych metod walki. Trening obejmuje naukę technik walki, form, ćwiczenia fizyczne, siłowe i oddechowe. Wzmacnia ciało, poprawia kondycję, siłę i koordynację. Oferta obozu skierowana jest do wszystkich osób. Treningi prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, Mistrzów Polski, Europy oraz Świata w Wushu Tradycyjnym m.in. Joannę Skamla pod okiem Mistrza Grzegorza Ciembroniewicza, będą dostosowane do umiejętności i poziomu zaawansowania wszystkich uczestników szkolenia.

24.01.-30.01.2016 Zawoja- Obóz  Kung Fu Choy Lee Fut dla dorosłych i młodzieży od lat 14 Szczegółowe informacje

 

Luohan Qigong & Tai Chi

Qigong jest chińską metodą zachowania zdrowia, która łączy łagodny ruch ciała, przyjmowanie statycznych pozycji z koncentracją umysłu i oddychaniem. Qigong oznacza dosłownie pielęgnowanie, ćwiczenie energii witalnej. Wszystkich, którzy chcą aktywnie wypocząć na świeżym powietrzu w górskiej miejscowości, zrelaksować się, zapomnieć o problemach dnia codziennego i o stresie, zapraszamy na szkolenie zimowe Luohan Qigong & Tai Chi. Do udziału w szkoleniu zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i ćwiczące już dłuższy czas. W programie przewidziane są także zajęcia dla przyszłych asystentów i instruktorów.

28.01.-31.01.2016 Zawoja –  Szczegółowe informacje

 

We wszystkich obozach istnieje również możliwość wspólnego wyjazdu całych rodzin lub osób towarzyszących.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE OBOZY/SZKOLENIA.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego: recepcja.clf@gmail.com lub telefonicznego: 12 626 12 38