Sobotie otwarte szkolenie z Choy Lee Fut Kung Fu z Mistrzem Grzeogrzem Ciembroniewicz 25.02.2017r.

clf_a5_trning_2

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (30.01.-03.02.2017r.)

AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA KUNG-FU CHOY LEE FUT

PONIEDZIAŁEK
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni
WTOREK
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni
ŚRODA
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni

 

KUNG-FU CHOY LEE FUT MŁODZIEŻ I DOROŚLI

PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
18:00-19:00- trening dla początkujących
19:15-20:30- trening dla posiadających stopnie żółte oraz dla początkujących z grupy pn/śr 20.30

GRUPY ZAAWANSOWANE:
19:30-21.00- trening dla zaawansowanych oraz w czasie ferii z grupy średnio-zaawansowanej wt/czw 19:45
21:00-22.15- trening dla posiadających stopnie pomarańczowe i wyższe

PIĄTEK
18:00-19:30- trening dla zaawansowanych oraz posiadających stopnie żółte, pomarańczowe i zielone

TRENING SANDY

WTOREK
19:45-21:00 – trening dla wszystkich
PIĄTEK
19:30-20:45– trening dla wszystkich

TRENING KICKBOXINGU

WTOREK/CZWARTEK
21.00-22.30- trening dla wszystkich

TRENING LUOHAN QIGONG

PONIEDZIAŁEK/ŚRODA
9:45-10:45- trening grupy porannej dla osób początkujących
WTOREK/ CZWARTEK
18:15-19:05- trening dla wszystkich (grupa początkująca, średnio-zaawansowana i zaawansowana)
19:05-19:45- kontynuacja treningu dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych  

TRENING TAI CHI

PONIEDZIAŁEK/ŚRODA
18:10-19:30- trening dla osób początkujących i zaawansowanych

Przywitanie Chińskiego Nowego Roku – Roku Koguta w Centrum Sztuk Walki Choy Lee Fut Polska- fotogaleria

W dniu 28.01.2017 podczas obchodów Chińskiego Nowego Roku przywitaliśmy Rok Ognistego Koguta. Cykl warsztatów, wykładów, prezentacji, konkursów – wszystko to przygotowaliśmy dla naszych gości. Wspaniałe wydarzenie rodzinne, w którym wzięło blisko 70 osób. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku.

 

16195584_1567120903316194_5880939046609687960_nclf_fb16265742_1567122926649325_3601657309860026215_n 16265861_1567128039982147_3488416613040816804_n 16265941_1567128186648799_946731409797618128_n 16266010_1567124009982550_4795829289888515884_n 16266135_1567127319982219_8615151098123538958_n 16298646_1567128516648766_4398358077232405164_n 16298773_1567122796649338_4744017644174593704_n 16300097_1567123166649301_5097783226672684761_o 16387224_1567123306649287_3367320614360598323_n 16387287_1567119896649628_317075199838926511_n 16387307_1567128899982061_7955345586408892486_n 16387340_1567128889982062_6773069430739520685_n 16387927_1567128896648728_4400863615616145004_n 16388112_1567119773316307_2262834153567424487_n 16388124_1567127746648843_4577734876576531470_n 16388294_1567127733315511_8618953410245379170_n 16388318_1567124013315883_7956649447533549998_n 16388347_1664882010195344_1684671455620679484_n 16402880_1567123689982582_6874447580702804773_o 16403309_1567122559982695_157206316032101450_o 16406482_1664882370195308_3208273841141885412_n 16406767_1567127709982180_4614314079887872934_n 16406926_1567127189982232_5540958662858533491_n 16406966_1567119886649629_5338713875211254711_n 16425722_1567128529982098_5185369524839716000_n 16425922_1567128509982100_1753042982993120268_n 16425974_1567127233315561_8760161451504371986_n 16425992_1567128049982146_8253701337021583520_n 16427323_1664883083528570_3350989860487593410_n 16472913_1664391516911060_1980789698517779508_n 16473604_1664882246861987_3962278156066815513_n 16473642_1664881553528723_5656426762910960303_n 16473689_1664882013528677_168469674776541794_n 16507841_1664882520195293_4439431691278820106_n 16602791_1664882460195299_1849996388475834058_n 16265687_1567123169982634_3956951195949619628_n

Harmonogram zajęć Akademii Młodego Wojownika na rok szkoleniowy 2016/2017 (ul. Królewska 51)

NR GRUPY POZIOM ZAAWANSOWANIA WIEK DNI GODZINY ZAPISY
1 Junior Class Początkująca 4-5 lat środa 16.00-16.30 Zapisy
2 Junior Class Początkująca 4-5 lat wtorek/czwartek 16.00-16.30 1.09.16
3 Początkująca powyżej 9 lat poniedziałek/środa 17.20-18.05 5.09.16
4 Początkująca 6-9 lat wtorek/czwartek 16.30-17.20 1.09.16
5 Początkująca 10-13 lat wtorek/czwartek 16.30-17.20 15.09.16
6 Szarfy żółte 1,2 poniedziałek/środa 16.30-17.20 5.09.16
7 Szarfy pomarańczowe poniedziałek/środa 17.00-18.00 5.09.16
8 Szarfy żółte 2 wzwyż piątek 17.00-18.00 9.09.16
9 Junior Talent Class wtorek/czwartek 17.20-18.35  1.09.16
10 Junior Master Class wtorek/czwartek 17.20-18.35  1.09.6
11 Trening form taolu sobota 11.00-12.00  Zgłoszenia