Letnie obozy Kickboxing & Sanda 2016

LETNIE OBOZY KICKBOXING& SANDA 2016

Letnie obozy kickboxingu 1 strona

Obozy prowadzone będą przez wybitnych instruktorów: Henryk Piwowar (4 DAN-stopień mistrzowski w kickboxingu, 5 DAN-stop ień mistrzowski w karate, 2015- Złoty Medal Zasług dla Polskiego Kickboxingu)

Nadzór na obozem Sifu Grzegorz Ciembroniewicz (Choy Lee Fut, Sanda, Luohan Qigong, Tai Chi)

Program obozów: 

  • Trening walki sportowej kickboxing
  • Elementy Muai Thai
  • Sparringi
  • Treningi obwodowe i cross fit
  • Zajęcia ogólnorozwojowe, trening techniczny lub szybkościowy kickboxingu, sparingi i ćwiczenia zadaniowe
  • Treningi wzmacniające oraz wytrzymałościowe
  • Oddzielne zajęcia dla zawodników

Pierwszy obóz: 23.07-30.07.2016, Zawoja, Dom Wczasowy Zawojanka

DODATKOWE ATRAKCJE:

  • Basen zewnętrzny
  • Boiska
  • Miejsce na grill/ognisko

Zawoja to największa pod względem powierzchni miejscowość w Polsce, posiadająca wybitne walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne. Leży u stóp Babiej Góry (1725 m n.p.m.).

Zakwaterowanie:  Ośrodek Wypoczynkowy Zawojanka, pokoje 2 osobowe z łazienkami i TV.

Na terenie ośrodka 2 sale treningowe, idealne do zajęć, ćwiczeń i treningów, boiska do koszykówki i siatkówki, stół do ping-ponga,

Koszt udziału: 1050 zł (płatne w 2 ratach: pierwsza 500 zł płatna do 30.04.2016, druga 550 zł do 25.06.2016r.)

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia programowe, opiekę instruktorów, ubezpieczenie NNW

 

Drugi obóz 15-21 sierpnia 2016, Brenna, Hotel Kotarz SPA& Wallness

DODATKOWE ATRAKCJE:

  • Centrum Rekreacji i SPA- dwa baseny, jacuzzi, sauna, grota solna
  • Siłownia
  • Bilard, cymbergaj, stoły do tenisa stołowego

Brenna - miejscowość turystyczna w górach Beskidu Śląskiego, położona w dolinie rzek Brennica i Leśnica, otoczona z trzech stron szczytami górskimi-Błatnia, Kotarz, Stary Groń, posiadająca sprzyjający klimat i liczne walory krajobrazowe. Sąsiaduje z Wisłą, Ustroniem i Szczyrkiem.

Lokalizacja: Hotel Kotarz Spa & Wellness

Harmonijnie wkomponowany w krajobraz Hotel Kotarz urzeka spokojem i ciszą. To prawdziwa oraz zmysłów dla tych, którzy lubią niespiesznie spacerować po górskich szlakach

oddychając świeżym powietrzem, pojeździć rowerem, pobiegać po lesie, odpocząć nad rzeką. Posiada własne centrum rekreacyjne i Spa.

Zakwaterowanie: Hotel Kotarz Spa& Wellness komfortowe 2 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym TV-SAT i WiFi.

Koszt udziału: 1600 zł (płatne w 2 ratach: pierwsza 800 zł płatna do 30.04.2016, druga do 10.07.2016 r.)

Cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia programowe, opiekę instruktorów, dodatkowe atrakcje, korzystanie z Centrum SPA, ubezpieczenie NNW

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ POTWIERDZONA WPŁATĄ ZALICZKI.

W przypadku rezygnacji po 15.maja wpłacona kwota nie podlega zwrotowi

WPŁATY W RECEPCJI LUB NA KONTO CENTRUM CHOY LEE FUT POLSKA Alior Bank 67 2490 0005 0000 4000 3397 5219

DODATKOWE INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

,,FIGHT CLUB’’ Choy Lee Fut Polska, UL. KRÓLEWSKA 51, KRAKÓW TELEFON: 12 626 12 38, E-MAIL: RECEPCJA.CLF@GMAIL.COM

XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda 24.10.2015 Kraków

XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” 24-25.10.2015 Kraków

Zawodnicy MUKS Choy Lee Fut łącznie zdobyli 53 medale

W dniach 24-25 października bieżącego roku odbyły się XIX Puchar Polski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem Pucharu Polski był Polski Związek Wushu oraz Małopolski Okręgowy Związek Wushu, natomiast Turnieju Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna a udział w nich wzięli zawodnicy z 15 klubów i szkół z całej Polski.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują naukę form tradycyjnych pod okiem: Ewy Ciembroniewicz, Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka oraz walk pod okiem: Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

 

Wyniki w formach tradycyjnych: 38 medali w tym 18 złotych, 10 srebrnych, 10 brązowych

Staniszewski Franciszek (1,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Błachut Zofia (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Postawa Tomasz (2,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną kadetów 12-14 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 9-14 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Czernecki Filip (0,1,2)

2 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Płatek Filip (3,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką młodszą kadetów młodszych 9-12 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów młodszych 9-12 lat

Wachnicka Alicja (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek młodszych 9-12 lat

Kołodziej Tymon

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

Niewiara Aleksandra

4 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek 12-14 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek 12-14 lat

Oramus Bartosz (5,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

Domagała Konrad (0,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Kołodziej Kosma (1,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorzy 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

Firlit Michał (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów 15-17 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Nowakowski Wiktor

6 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

7 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Barszczewska Ewa (1,1,3)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorek 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorki 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

Leszczyński Jakub (4,0,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorzy/seniorki 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorzy/seniorki 18-40 lat

Pierzchała Marzena (1,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorów/seniorek 18-40 lat

Olczak Katarzyna

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

Padykuła Mariusz (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorów 18-40 lat

 

Wyniki w walkach Qingda: 11 medali w tym 4 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe

Woźniacki Bartłomiej

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Mąkowski Bogusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Tymon Kołodziej

3 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Szwajcowski Szymon

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

Adrian Ryś – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 65 kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 75 kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Kurdziel Daniel – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Zys Tomasz

3 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Michał Mocny

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 85 kg

 

Wyniki w walkach Sanda: 1 medal

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika: 3 medale

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 6-7 lat- 22 kg

1 miejsce- Tomasz Łojewski

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 7-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów 8-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Kotyza Michalina

12118591_1204040359612943_2733509939312826152_n IMG_7476 IMG_7481 IMG_7560 IMG_7588 IMG_7714 IMG_7732 IMG_7735 IMG_7802 IMG_7816 IMG_7819 IMG_7871 IMG_7900 IMG_8083 IMG_8109 IMG_8147 IMG_8162 IMG_8199 IMG_8830 IMG_8985 IMG_9027 IMG_7476 IMG_7588 IMG_7714 IMG_8147 IMG_8162

Letni obóz Kung-Fu Choy Lee Fut 16-22.08.2015r, Brenna

Fotorelacja z letniego obozu Kung-Fu Choy Lee Fut w terminie 16-22.08.2015r w miejscowości Brenna

11870831_974687209243460_2594875438013412590_n

11902530_974687402576774_8404652412194291059_n

 

11903804_975785615800286_6293185328662050596_n

 

11900059_975290605849787_5822265239163492437_n 11220827_975290572516457_6332867810816853497_n  11889469_975784692467045_9114820856311328493_n 11891209_975988255780022_7545236483783048684_n 11896036_974275262617988_987747238651530319_n  11902530_974687402576774_8404652412194291059_n 11903824_973239012721613_1025060619070114561_n 11904683_973688042676710_1311462247735315355_n 11954694_975992565779591_2383595343906601360_n

Treningi MMA w Centrum Choy Lee Fut Polska- NOWOŚĆ

FIGHT CLUB CHOY LEE FUT POLSKA poszerza swoją ofertę o zajęcia MMA. Zajęcia prowadzić będzie jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, Łukasz „Sasza” Chlewicki, zawodnik KSW z rekordem walk zawodowych MMA (12-3-2), posiadacz czarnego pasa w Judo, instruktor sportu w Judo.
Przygodę ze sportem rozpoczął od Judo w wieku 11 lat. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w Judo we wszystkich kategoriach wiekowych. Jako reprezentant Polski uczestniczył w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy juniorów w Judo. Od 2003 r poszerzył swoją wiedzę i wachlarz umiejętności technicznych w nowych dziedzinach sportu – Brazylijskim Ju Jitsu i boksie.
Treningi będą miały charakter przekrojowy i obejmować będą zarówno elementy walki w stójce jak i w parterze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszy trening w najbliższy poniedziałek 16 marca br. o godz. 21:00. Konieczność wcześniejszego zgłoszenia, które przyjmowane są mailowo lub telefonicznie w Recepcji Centrum Choy Lee Fut Polska do piątku 13.03.2015r. do godziny 16:00.2015_03_sanda_mma

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 12 626-12-38