Przywitanie Chińskiego Nowego Roku – Roku Koguta w Centrum Sztuk Walki Choy Lee Fut Polska- fotogaleria

W dniu 28.01.2017 podczas obchodów Chińskiego Nowego Roku przywitaliśmy Rok Ognistego Koguta. Cykl warsztatów, wykładów, prezentacji, konkursów – wszystko to przygotowaliśmy dla naszych gości. Wspaniałe wydarzenie rodzinne, w którym wzięło blisko 70 osób. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku.

 

16195584_1567120903316194_5880939046609687960_nclf_fb16265742_1567122926649325_3601657309860026215_n 16265861_1567128039982147_3488416613040816804_n 16265941_1567128186648799_946731409797618128_n 16266010_1567124009982550_4795829289888515884_n 16266135_1567127319982219_8615151098123538958_n 16298646_1567128516648766_4398358077232405164_n 16298773_1567122796649338_4744017644174593704_n 16300097_1567123166649301_5097783226672684761_o 16387224_1567123306649287_3367320614360598323_n 16387287_1567119896649628_317075199838926511_n 16387307_1567128899982061_7955345586408892486_n 16387340_1567128889982062_6773069430739520685_n 16387927_1567128896648728_4400863615616145004_n 16388112_1567119773316307_2262834153567424487_n 16388124_1567127746648843_4577734876576531470_n 16388294_1567127733315511_8618953410245379170_n 16388318_1567124013315883_7956649447533549998_n 16388347_1664882010195344_1684671455620679484_n 16402880_1567123689982582_6874447580702804773_o 16403309_1567122559982695_157206316032101450_o 16406482_1664882370195308_3208273841141885412_n 16406767_1567127709982180_4614314079887872934_n 16406926_1567127189982232_5540958662858533491_n 16406966_1567119886649629_5338713875211254711_n 16425722_1567128529982098_5185369524839716000_n 16425922_1567128509982100_1753042982993120268_n 16425974_1567127233315561_8760161451504371986_n 16425992_1567128049982146_8253701337021583520_n 16427323_1664883083528570_3350989860487593410_n 16472913_1664391516911060_1980789698517779508_n 16473604_1664882246861987_3962278156066815513_n 16473642_1664881553528723_5656426762910960303_n 16473689_1664882013528677_168469674776541794_n 16507841_1664882520195293_4439431691278820106_n 16602791_1664882460195299_1849996388475834058_n 16265687_1567123169982634_3956951195949619628_n

XX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu – Grand International Wushu Festiwal – 20-22.06.2014 Warszawa – wyniki !

85 medali na XX Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Wushu, rozgrywanych jako XI International Grand Wushu Festiwal – 20-22.06.2014 Warszawa

10297570_836952746333017_1998838361608568915_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

85 medali to dorobek kadry naszych zawodników w formach tradycyjnych oraz w walkach qingda/sanda (w tym 41 złotych medali, 30 srebrnych oraz 14 brązowych)

Medale zdobyte w konkurencjach form tradycyjnych: 34 złote, 24 srebrne, 11 brązowe

Medale zdobyte w konkurencji walk qingda: 7 złote, 4 srebrne, 2 brązowe

Medale zdobyte w konkurencji walk sanda: 2 srebrne, 1 brązowy

6 pucharów dla Najlepszych Zawodników Zawodów przypadło właśnie Nam. Wyróżnieni zostali:

Filip Płatek – Najlepszy Zawodnik w Formach Tradycyjnych w kategorii do lat 12

Aleksandra Ostaszewska – Najlepsza Zawodniczka w Formach Tradycyjnych w kategorii 12-14 lat

Konrad Domagała – Najlepszy Zawodnik w Qingda w kategorii do lat 17

Krzysztof Rodek  ex aequo Sebastian Oleszczuk – Najlepszy Zawodnik w Formach Tradycyjnych

Kinga Dolecka – Najlepsza Zawodniczka w Formach Tradycyjnych

Wyniki w kategoriach form tradycyjnych:

Kategorie seniorów:

Dynowska – Ciembroniewicz Ewa

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką, giętką 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 18-39 lat

Dolecka Kinga

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma podwójna seniorzy 18-39 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 18-39 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat

Rodek Krzysztof

1 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe18-39 lat, 40-60 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma podwójna seniorzy 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 18-39 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką, giętką 18-39 lat

Oleszczuk Sebastian

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką, giętką 18-39 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat, 40-60 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 18-39 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 18-39 lat

Lubryczyński Bartosz

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 18-39 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 18-39 lat

Kowalska Kamila ( Muks Choy Lee Fut -Zielona Góra)

4 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 18-39 lat

6 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat

 

Kategorie juniorów:

Majerowicz Olga

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

Stachura Alicja

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

5 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 9-11 lat

5 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

7 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 9-11 lat

Płatek Filip

1 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 9-11 lat

Postawa Tomasz

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 9-11 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

4 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 9-11 lat

Czernecki Filip

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

4 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 9-11 lat

5 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

6 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

6 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 9-11 lat

Litwic Aleksander

6 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

7 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

9 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

Gregoraszczuk Franek

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 9-11 lat

9 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 9-11 lat

10 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

Michałek Gerard

10 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

10 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 9-11 lat

14 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

Ostaszewska Aleksandra

1 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą, różna 12-14 lat

Konrad Domagała

1 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 12-14 lat

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 12-14 lat

Dobosz Miłosz

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 12-14 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną długą 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 12-14 lat

2 miejsce- Formy tradycyjne: forma z bronią różną krótką 12-14 lat

Oramus Bartosz

1 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 15-17 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z kijem 15-17 lat

1 miejsce- Formy tradycyjne: forma z włócznią 15-17 lat

Parzych Emilia ( MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

3 miejsce- Formy tradycyjne: forma z mieczem poniżej 9 lat

4 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat

Hennig Maksymilian ( MUKS Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz)

8 miejsce- Formy tradycyjne: forma z szablą 9-11 lat

11 miejsce- Formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat

 

Wyniki walk qingda

Juniorzy:

Diana Parzych – 1 miejsce kat. 7-8 lat do 28 kg (Muks Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz),

Emilia Parzych – 1 miejsce w kategorii 7-8 lat do 28 kg (Muks Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz),

Gerard Michałek – 1 miejsce w kategorii 9-10 lat do 32 kg,

Szymon Szwajcowski  – 2 miejsce w kategorii 9-10 lat do 35 kg,

Filip Płatek – 3 miejsce w kategorii 3-10 lat do 35 kg,

Maksymilian Hennig – 1 miejsce w kategorii 9-10 lat do 38 kg (Muks Choy Lee Fut – Bak Mo Olkusz),

Krzysztof Szuba – 1 miejsce w kategorii 3-11 lat do 44 kg (Muks Choy Lee Fut – Zielona Góra),

Aleksander Litwic  – 2 miejsce w kategorii 10-12 lat do 42 kg,

Konrad Domagała – 1 miejsce w kategorii 13-14 lat do 60 kg,

Piotr Szuba – 2 miejsce w kategorii 13-14 lat do 60 kg (Muks Choy Lee Fut – Zielona Góra),

Mikołaj Falkiewicz - 3 miejsce w kategorii 13-14 lat do 60 kg (Muks Choy Lee Fut – Zielona Góra),

Seniorzy:

Andrzej Błaszczyk – 2 miejsce w kategorii qingda 19-35 lat do 75 kg,

Karol Dudek – 1 miejsce w kategorii qingda 19-35 lat do 85 kg,

Dominika Henning –  3 miejsce w kategorii sanda seniorek do 75 kg,

Bartłomiej Guzik – 2 miejsce w kategorii sanda seniorów do 85 kg, 2 miejsce w kategorii sanda seniorów do 90 kg.

Fotogaleria z ostatnich szkoleń dodatkowych dla dzieci i młodzieży