HARMONOGRAM ZAJĘĆ W CZASIE FERII ZIMOWYCH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (30.01.-03.02.2017r.)

AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA KUNG-FU CHOY LEE FUT

PONIEDZIAŁEK
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni
WTOREK
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni
ŚRODA
17.00-18.00- trening dla dzieci dla wszystkich stopni

 

KUNG-FU CHOY LEE FUT MŁODZIEŻ I DOROŚLI

PONIEDZIAŁEK / ŚRODA
GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
18:00-19:00- trening dla początkujących
19:15-20:30- trening dla posiadających stopnie żółte oraz dla początkujących z grupy pn/śr 20.30

GRUPY ZAAWANSOWANE:
19:30-21.00- trening dla zaawansowanych oraz w czasie ferii z grupy średnio-zaawansowanej wt/czw 19:45
21:00-22.15- trening dla posiadających stopnie pomarańczowe i wyższe

PIĄTEK
18:00-19:30- trening dla zaawansowanych oraz posiadających stopnie żółte, pomarańczowe i zielone

TRENING SANDY

WTOREK
19:45-21:00 – trening dla wszystkich
PIĄTEK
19:30-20:45– trening dla wszystkich

TRENING KICKBOXINGU

WTOREK/CZWARTEK
21.00-22.30- trening dla wszystkich

TRENING LUOHAN QIGONG

PONIEDZIAŁEK/ŚRODA
9:45-10:45- trening grupy porannej dla osób początkujących
WTOREK/ CZWARTEK
18:15-19:05- trening dla wszystkich (grupa początkująca, średnio-zaawansowana i zaawansowana)
19:05-19:45- kontynuacja treningu dla osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych  

TRENING TAI CHI

PONIEDZIAŁEK/ŚRODA
18:10-19:30- trening dla osób początkujących i zaawansowanych

Przywitanie Chińskiego Nowego Roku – Roku Koguta w Centrum Sztuk Walki Choy Lee Fut Polska- fotogaleria

W dniu 28.01.2017 podczas obchodów Chińskiego Nowego Roku przywitaliśmy Rok Ognistego Koguta. Cykl warsztatów, wykładów, prezentacji, konkursów – wszystko to przygotowaliśmy dla naszych gości. Wspaniałe wydarzenie rodzinne, w którym wzięło blisko 70 osób. Dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku.

 

16195584_1567120903316194_5880939046609687960_nclf_fb16265742_1567122926649325_3601657309860026215_n 16265861_1567128039982147_3488416613040816804_n 16265941_1567128186648799_946731409797618128_n 16266010_1567124009982550_4795829289888515884_n 16266135_1567127319982219_8615151098123538958_n 16298646_1567128516648766_4398358077232405164_n 16298773_1567122796649338_4744017644174593704_n 16300097_1567123166649301_5097783226672684761_o 16387224_1567123306649287_3367320614360598323_n 16387287_1567119896649628_317075199838926511_n 16387307_1567128899982061_7955345586408892486_n 16387340_1567128889982062_6773069430739520685_n 16387927_1567128896648728_4400863615616145004_n 16388112_1567119773316307_2262834153567424487_n 16388124_1567127746648843_4577734876576531470_n 16388294_1567127733315511_8618953410245379170_n 16388318_1567124013315883_7956649447533549998_n 16388347_1664882010195344_1684671455620679484_n 16402880_1567123689982582_6874447580702804773_o 16403309_1567122559982695_157206316032101450_o 16406482_1664882370195308_3208273841141885412_n 16406767_1567127709982180_4614314079887872934_n 16406926_1567127189982232_5540958662858533491_n 16406966_1567119886649629_5338713875211254711_n 16425722_1567128529982098_5185369524839716000_n 16425922_1567128509982100_1753042982993120268_n 16425974_1567127233315561_8760161451504371986_n 16425992_1567128049982146_8253701337021583520_n 16427323_1664883083528570_3350989860487593410_n 16472913_1664391516911060_1980789698517779508_n 16473604_1664882246861987_3962278156066815513_n 16473642_1664881553528723_5656426762910960303_n 16473689_1664882013528677_168469674776541794_n 16507841_1664882520195293_4439431691278820106_n 16602791_1664882460195299_1849996388475834058_n 16265687_1567123169982634_3956951195949619628_n

Fotogaleria z letniego obozu wakacyjnego Kung Fu Choy Lee Fut dla dzieci i młodzieży 23-30.07.2016r. Zawoja

13934846_1438327829517431_8528289338078841183_n
13627227_1178223322223180_4198634310366188055_n 13769616_1179586885420157_7355538918066357990_n 13882442_1180735011972011_7219356915733894542_n boisko I miejsce drużyna II miejsce drużyna Julka Julka 1 konrad i Max Marzena z dziećmi Misia i Antoś na boisku park linowy Patryk Wojownik obozu I Michalina wojownik obozu II miesjce Daniel Wojownik obozu III miejsce Asia zajęcia plastyczne

 

 

 

 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’-25 kwietnia 2015

25 kwietnia bieżącego roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem zawodów był Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem: Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka, Ewy Ciembroniewicz, Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda- wyniki zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Choy Lee Fut

Wyniki w formach tradycyjnych:

Wachnicka Alicja (1,0,0)

1 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

Zuzanna Zdziech (0,1,1)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Urszula Buczek (0,1,1)

3 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Czernecki Filip (2,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe do lat 12 chłopców

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią do lat 14

Majerowicz Olga (0,2,1)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 14

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną krótką do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

Jarosz Jagoda (1,1,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Niewiara Aleksandra (0,1,0)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

Bierzanowska Aleksandra (0,0,2)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

Domagała Konrad (3,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną długą juniorów do lat 17

Stachowicz Piotr (2,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy podwójne Duilian

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorów

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 14

Krzemiński Krzysztof (0,2,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Leszczyński Jakub (2,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

1 miejsce- formy podwójne Duilian

Romańska Joanna (0,1,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

 

Wyniki w walkach Qingda:

Parzych Emilia MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

1 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Zdziech Zuzanna

2 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Parzych Diana MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

3 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Sotkowski Kacper

2 miejsce- konkurencja chłopców 7-8 lat -32kg

Bodkiewicz Adrian MUKS Choy Lee Fut Zielona Góra

1 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Mikołaj Konieczny MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Szwajcowski Szymon

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Maksymilian Hennig MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Marcin Laszczak MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”)

1 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66k

Domagała Konrad

2 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66kg

Marcin Starzykiewicz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Jakub Gawlik MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”

3 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Dudek Karol

2 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Klocek Kamil MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Uliszak Janusz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

3 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika- wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut

 Formy tradycyjne i techniki walki od lat 5         

1 miejsce- Zaręba Stefan

1 miejsce- Ogorzałek Tytus

1 miejsce- Huppert Magdalena

1 miejsce- Łojewski Tomasz

1 miejsce- Staniszewski Franciszek

 

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci do lat 5

1 miejsce- Tomasz Łojewski

1miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów do lat 10

1 miejsce- Balhan Hakan

1 miejsce- Szymon Szwajcowski

11071142_914274571951391_7398498308404490605_n    11196329_914274641951384_3004358732301032499_n

 

 

 

10556513_915578981820950_1878534818923215797_n11146214_914069035305278_3789699366871186017_n 11149549_913899245322257_7951877997106486636_o 11159467_914068865305295_6229572372252735128_n 11169537_915321841846664_4793784216951755227_o 11159558_915323501846498_2874230637557850271_n 11174935_915322338513281_4568763540118925420_n 11174872_913898961988952_3500873610474971164_n 11178217_915322178513297_8239540190193196606_n 11179968_914069741971874_323023100911823064_n11159558_915323501846498_2874230637557850271_n