XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu XIII Grand International Wushu Festival 03-05.06.2016 Puławy

XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu
XIII Grand International Wushu Festival
03-05.06.2016 Puławy

Ogromny sukces zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Choy Lee Fut’’
– 58 medali w tym: 26 złotych, 21 srebrnych, 11 brązowych
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Wyniki w formach tradycyjnych:

Marzena Pierzchała (1,3,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M

Katarzyna Olczak
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat K, M
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat F

Jakub Leszczyński (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 18-39 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 18-39 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M

Sebastian Oleszczuk (2,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 18-39 lat F, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 18-39 lat F,M

Kwapień Hanna (1,2,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9 lat K,M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem poniżej 9 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Ula Buczek (0,4,0)

2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 9-11 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 9-11 lat K, M

Michalina Kotyza

4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą poniżej 9 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe poniżej 9 lat K

Filip Czernecki (4,1,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat, 9-11 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M

Gregoraszczuk Franek (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M

Tomasz Postawa (1,3,2)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 12-14 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 12-14 lat F, M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 12-14 lat, 9-11 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 12-14 lat K, M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 12-14 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 12-14 lat M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Szymon Szwajcowski
7 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 12-14 lat M

Aleksandra Niewiara (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat F, M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
6 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat K

Ewa Barszczewska (2,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat K
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z mieczem 15-17 lat K
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat K
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
4 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat K

Bartosz Oramus (5,0,0)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z włócznią 15-17 lat K, M
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną długą 15-17 lat M

Konrad Domagała (0,1,0)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Piotr Stachowicz (1,1,1)
1 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wiktor Nowakowski (0,2,1)
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z szablą 15-17 lat M
2 miejsce- formy tradycyjne: formy z bronią różną krótką i giętką R 15-17 lat M
3 miejsce- formy tradycyjne: formy z kijem 15-17 lat M
5 miejsce- formy tradycyjne: formy ręczne południowe 15-17 lat M

Wyniki w walkach:

Michalina Kotyza (1,0,0)
1 miejsce- Qingda dziewczynek 7-8 lat do 39 lat

Szymon Szwajcowski (0,0,1)
3 miejsce- Qingda juniorów 11-12 lat do 42 kg

Konrad Domagała (1,0,0)
1 miejsce- Qingda juniorów 15-16 lat do 68 kg

Katarzyna Olczak (0,0,1)
3 miejsce- Qingda seniorek do 56 kg

Sebastian Oleszczuk (1,0,0)
1 miejsce- Sanda seniorów do 90 kg

Mocny Michał (1,0,0)
3 miejsce- Qingda seniorów do 83 kg

Fotogaleria z 1st European Cailifo and Hongjia Cup Championships 11-13.12.2015 Kraków

 

XXI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI WUSHU oraz XII GRAND INTERNATIONAL WUSHU FESTIVAL

POLSKI ZWIĄZEK WUSHU

zaprasza na

XII GRAND INTERNATIONAL WUSHU FESTIVAL

oraz

XXI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI WUSHU

6 – 7 czerwca 2015 r.

Hala Sportowa ZOS nr 79, ul. Wiertnicza 26 Warszawa

 

Rejestracja i waga :

5 czerwca 2014 r., w godzinach 19:00 – 22:00 – Taolu/Sanda/Qingda

Rozpoczęcie zawodów:

Sobota, 6 czerwca, godz. 9:00

Konkurencje i kategorie wiekowe – formy:

Formy tradycyjne:

  1. poniżej 12 lat
  2. 12 – 17 lat
  3. 18 – 39 lat
  4. 40 – 60 lat
  5. powyżej 60 lat

Konkurencje w poszczególnych kategoriach:

1-Systemy południowe, 2-Systemy północne, 3-Taijiquan style Chen, 4-Taijiquan różne style, 5-Formy z szablą, 6-Formy z mieczem, 7-Formy z kijem, 8-Formy z włócznią, 9-Broń krótka różna i giętka, 10-Broń długa różna (inna), 11-Taiji z szablą, 12-Taiji z mieczem, 13-Taichi broń różna (inna), Duilian (set-sparring).

Kategorie wiekowe i wagowe – walki:

Qingda:

Juniorzy:

  1. > 8 lat (chłopcy i dziewczęta)
  2. 8-9 lat (chłopcy i dziewczęta)
  3. 10-11 lat (chłopcy i dziewczęta)
  4. 12-13 lat (chłopcy i dziewczęta)

W wyżej wymienionych kategoriach wiekowych należy podać aktualną wagę

zawodnika/zawodniczki.

  1. 14-15 lat

chłopcy: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, +80kg

dziewczęta: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, – 65kg, +65kg

  1. 16-17 lat

chłopcy: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, -85kg, +85kg,

dziewczęta: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, – 65kg, -70kg, +70kg

Seniorzy:

  1. Mężczyźni: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, -85kg, -90kg,

-100kg, open

  1. Kobiety: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70 kg, -75kg, +75kg

Sanda:

Juniorzy:

  1. 14-15 lat

chłopcy: -48kg, – 52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, +80kg

dziewczęta: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, +65kg

  1. 16-17 lat

chłopcy: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, -85kg, +85kg, open

dziewczęta: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, – 65kg, -70kg, +70kg

Seniorzy:

  1. Mężczyźni: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70kg, -75kg, -80kg, -85kg, -90kg,

-100kg, open

  1. Kobiety: -48kg, -52kg, -56kg, -60kg, -65kg, -70 kg, -75kg, +75kg

Warunki uczestnictwa:

  1. Posiadanie aktualnej licencji klubowej i licencji zawodniczych (potwierdzonej wpisem do legitymacji członkowskiej)
  2. Aktualne badania lekarskie lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do startu w zawodach sportowych
  3. Wszyscy startujący w zawodach muszą posiadać ubezpieczenie NNW

 

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo klubclf@gmail.com do wtorku tj. 26 maja 2015 r.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest wniesienie opłat w Recepcji Centrum Choy Lee Fut Polska.

11351259_934483583238977_4257969220731927972_n

Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’-25 kwietnia 2015

25 kwietnia bieżącego roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem zawodów był Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem: Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka, Ewy Ciembroniewicz, Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda- wyniki zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Choy Lee Fut

Wyniki w formach tradycyjnych:

Wachnicka Alicja (1,0,0)

1 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

Zuzanna Zdziech (0,1,1)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Urszula Buczek (0,1,1)

3 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Czernecki Filip (2,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe do lat 12 chłopców

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią do lat 14

Majerowicz Olga (0,2,1)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 14

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną krótką do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

Jarosz Jagoda (1,1,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Niewiara Aleksandra (0,1,0)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

Bierzanowska Aleksandra (0,0,2)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

Domagała Konrad (3,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną długą juniorów do lat 17

Stachowicz Piotr (2,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy podwójne Duilian

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorów

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 14

Krzemiński Krzysztof (0,2,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Leszczyński Jakub (2,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

1 miejsce- formy podwójne Duilian

Romańska Joanna (0,1,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

 

Wyniki w walkach Qingda:

Parzych Emilia MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

1 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Zdziech Zuzanna

2 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Parzych Diana MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

3 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Sotkowski Kacper

2 miejsce- konkurencja chłopców 7-8 lat -32kg

Bodkiewicz Adrian MUKS Choy Lee Fut Zielona Góra

1 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Mikołaj Konieczny MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Szwajcowski Szymon

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Maksymilian Hennig MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Marcin Laszczak MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”)

1 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66k

Domagała Konrad

2 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66kg

Marcin Starzykiewicz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Jakub Gawlik MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”

3 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Dudek Karol

2 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Klocek Kamil MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Uliszak Janusz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

3 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika- wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut

 Formy tradycyjne i techniki walki od lat 5         

1 miejsce- Zaręba Stefan

1 miejsce- Ogorzałek Tytus

1 miejsce- Huppert Magdalena

1 miejsce- Łojewski Tomasz

1 miejsce- Staniszewski Franciszek

 

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci do lat 5

1 miejsce- Tomasz Łojewski

1miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów do lat 10

1 miejsce- Balhan Hakan

1 miejsce- Szymon Szwajcowski

11071142_914274571951391_7398498308404490605_n    11196329_914274641951384_3004358732301032499_n

 

 

 

10556513_915578981820950_1878534818923215797_n11146214_914069035305278_3789699366871186017_n 11149549_913899245322257_7951877997106486636_o 11159467_914068865305295_6229572372252735128_n 11169537_915321841846664_4793784216951755227_o 11159558_915323501846498_2874230637557850271_n 11174935_915322338513281_4568763540118925420_n 11174872_913898961988952_3500873610474971164_n 11178217_915322178513297_8239540190193196606_n 11179968_914069741971874_323023100911823064_n11159558_915323501846498_2874230637557850271_n

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI WUSHU TRADYCYJNEGO I QINGDA

Serdecznie zapraszamy na

OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI WUSHU TRADYCYJNEGO I QINGDA oraz

TURNIEJ PIERWSZEGO KROKU „MŁODY WOJOWNIK”

Organizatorzy: Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut

24-25 kwietnia 2015 CSiR Kolna,

ul. Kolna 2 Kraków

Rejestracja: (OSiR Kolna)

piątek, 24 kwietnia w godzinach 20:00 – 21:30

sobota, 25 kwietnia w godzinach 8:15-8:45

Rozpoczęcie zawodów:

sobota, 25 kwietnia, godz. 9:30

Zgłoszenia wyłącznie mailowo na adres: klubclf@gmail.com lub w recepcji.

Szczegółowe informacje udzielane są mailowo lub telefonicznie.