Mistrzostwa Polski Wushu Warszawa 27-28.10.2012

Zestawienie wyników sportowych MUKS Choy Lee Fut:

Juniorzy

Marzena Pierzchała

1 miejsce – Formy tradycyjne: Fory z szablą 12 – 18 lat Kobiety

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 12 – 18 lat Kobiety

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 12 – 18 lat Kobiety

3 miejsce – Formy tradycyjne: Systemy południowe 12-18 lat Kobiety

Ula Bracha

2 miejsce – Formy tradycyjne: Fory z szablą 12 – 18 lat Kobiety

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z mieczem 12 – 18 lat, poniżej 12 lat, Kobiety, Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 12 – 18 lat Kobiety

Piotr Stachowicz

2 miejsce -Formy tradycyjne: Formy z szablą 12 -18 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 12 – 18 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 12 – 18 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Broń długa różna (inna) 12-18 lat, poniżej 12 lat Mężczyźni

3 miejsce -Formy tradycyjne: Systemy południowe 12-18 lat Mężczyźni

3 miejsce – Formy tradycyjne: Broń krótka różna i giętka 12 -18 lat, poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

Miłosz Dobosz

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z szablą Poniżej 12 lat Mężczyźni

1miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Systemy południowe Poniżej 12 lat Mężczyźni

3 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

3 miejsce – Formy tradycyjne: Broń długa różna (inna) 12-18 lat, poniżej 12 lat Mężczyźni

 Konrad Domagała

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Broń długa różna (inna) 12-18 lat, poniżej 12 lat Mężczyźni

2 miejsce -Formy tradycyjne: Formy z szablą Poniżej 12 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

Jakub Leszczyński

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z szablą 12 -18 lat Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z mieczem 12 – 18 lat, poniżej 12 lat, Kobiety, Mężczyźni

1miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 12 – 18 lat Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 12 – 18 lat Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Broń krótka różna i giętka 12 -18 lat, poniżej 12 lat Kobiety, Mężczyźni

Seniorzy

 Ewa Dynowska -Ciembroniewicz

1 miejsce Formy tradycyjne: Formy z szablą 18 – 40 lat Kobiety

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z mieczem 18 -40 lat Kobiety, Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 18-40 lat, Kobiety

2 miejsce Formy tradycyjne: Style południowe 18 – 40 lat Kobiety

Joanna Romańska

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 18 – 40 lat Kobiety

1 miejsce – Formy tradycyjne: Broń krótka różna i giętka 18 – 40 lat Kobiety, Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Duilian (Set Sparring) 12 – 18 lat, 18 – 40 lat Kobiety, Mężczyźni

3 miejsce – Formy tradycyjne: Style południowe 18 – 40 lat Kobiety

Kinga Dolecka

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 18 – 40 lat Kobiety

3 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z szablą 18 – 40 lat Kobiety

3 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z mieczem 18 -40 lat Kobiety, Mężczyźni

3 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 18-40 lat, Kobiety

Krzysztof Rodek

1 miejsce – Formy tradycyjne: Style południowe 18 -40 Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z szablą 18 – 40 lat Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z kijem 18-40 lat, Mężczyźni

1 miejsce – Formy tradycyjne: Broń długa różna (inna) 18 -40 lat Kobiety, Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z mieczem 18 -40 lat Kobiety, Mężczyźni

Bartosz Lubryczyński

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z szablą 18 – 40 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Formy z włócznią 18 – 40 lat Mężczyźni

2 miejsce – Formy tradycyjne: Duilian (Set Sparring) 12 – 18 lat, 18 – 40 lat Kobiety, Mężczyźni