Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’-25 kwietnia 2015

25 kwietnia bieżącego roku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem zawodów był Polski Związek Wushu oraz MUKS Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem: Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka, Ewy Ciembroniewicz, Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

Mistrzostwa Małopolski Wushu Tradycyjnego i Qingda- wyniki zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Choy Lee Fut

Wyniki w formach tradycyjnych:

Wachnicka Alicja (1,0,0)

1 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

Zuzanna Zdziech (0,1,1)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Urszula Buczek (0,1,1)

3 miejsce – formy tradycyjne południowe do lat 12 dziewcząt

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem do lat 9

Czernecki Filip (2,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe do lat 12 chłopców

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią do lat 14

Majerowicz Olga (0,2,1)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 14

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną krótką do lat 14

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorów do lat 14

Jarosz Jagoda (1,1,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Niewiara Aleksandra (0,1,0)

2 miejsce – formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

Bierzanowska Aleksandra (0,0,2)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek do lat 17

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą i mieczem juniorek do lat 17

Domagała Konrad (3,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią różną długą juniorów do lat 17

Stachowicz Piotr (2,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

1 miejsce- formy podwójne Duilian

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorów

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 14

Krzemiński Krzysztof (0,2,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów do lat 17

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów do lat 17

Leszczyński Jakub (2,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

1 miejsce- formy podwójne Duilian

Romańska Joanna (0,1,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorów

 

Wyniki w walkach Qingda:

Parzych Emilia MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

1 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Zdziech Zuzanna

2 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Parzych Diana MUKS Choy Lee Fut- Bak Mo Olkusz

3 miejsce- konkurencja dziewczynek 7-9 lat -27kg

Sotkowski Kacper

2 miejsce- konkurencja chłopców 7-8 lat -32kg

Bodkiewicz Adrian MUKS Choy Lee Fut Zielona Góra

1 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Mikołaj Konieczny MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 13-15 lat -58kg

Szwajcowski Szymon

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Maksymilian Hennig MUKS Choy Lee Fut Bak Mo Olkusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat -45kg

Marcin Laszczak MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”)

1 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66k

Domagała Konrad

2 miejsce- konkurencja juniorów 15-16 lat -66kg

Marcin Starzykiewicz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Jakub Gawlik MUKS Choy Lee Fut “Lampart Gorlice”

3 miejsce- konkurencja seniorów -70kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Dudek Karol

2 miejsce- konkurencja seniorów -76kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Klocek Kamil MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

Uliszak Janusz MUKS Choy Lee Fut “CSE Sparta”

3 miejsce- konkurencja seniorów -85kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika- wyniki zawodników MUKS Choy Lee Fut

 Formy tradycyjne i techniki walki od lat 5         

1 miejsce- Zaręba Stefan

1 miejsce- Ogorzałek Tytus

1 miejsce- Huppert Magdalena

1 miejsce- Łojewski Tomasz

1 miejsce- Staniszewski Franciszek

 

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci do lat 5

1 miejsce- Tomasz Łojewski

1miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów do lat 10

1 miejsce- Balhan Hakan

1 miejsce- Szymon Szwajcowski

11071142_914274571951391_7398498308404490605_n    11196329_914274641951384_3004358732301032499_n

 

 

 

10556513_915578981820950_1878534818923215797_n11146214_914069035305278_3789699366871186017_n 11149549_913899245322257_7951877997106486636_o 11159467_914068865305295_6229572372252735128_n 11169537_915321841846664_4793784216951755227_o 11159558_915323501846498_2874230637557850271_n 11174935_915322338513281_4568763540118925420_n 11174872_913898961988952_3500873610474971164_n 11178217_915322178513297_8239540190193196606_n 11179968_914069741971874_323023100911823064_n11159558_915323501846498_2874230637557850271_n