XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda 24.10.2015 Kraków

XIX Puchar Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” 24-25.10.2015 Kraków

Zawodnicy MUKS Choy Lee Fut łącznie zdobyli 53 medale

W dniach 24-25 października bieżącego roku odbyły się XIX Puchar Polski Wushu Tradycyjnego i Qingda oraz Turniej Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik’’. Organizatorem Pucharu Polski był Polski Związek Wushu oraz Małopolski Okręgowy Związek Wushu, natomiast Turnieju Pierwszego Kroku ,,Młody Wojownik” Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Choy Lee Fut. Zawody odbyły się w Krakowie w Centrum Sportu i Rekreacji Kolna a udział w nich wzięli zawodnicy z 15 klubów i szkół z całej Polski.

Jest to ogromny sukces naszych zawodników, którzy na co dzień trenują naukę form tradycyjnych pod okiem: Ewy Ciembroniewicz, Joanny Skamli, Krzysztofa Rodka oraz walk pod okiem: Henryka Piwowara i Moniki Kędzierskiej. Nad całym szkoleniem zawodników czuwał Sifu Grzegorz Ciembroniewicz. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników sportowych.

 

Wyniki w formach tradycyjnych: 38 medali w tym 18 złotych, 10 srebrnych, 10 brązowych

Staniszewski Franciszek (1,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Błachut Zofia (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne południowe dzieci do lat 9

Postawa Tomasz (2,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną kadetów 12-14 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 9-14 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Czernecki Filip (0,1,2)

2 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetów 12-14 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów 12-14 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów 12-14 lat

Płatek Filip (3,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią kadetów młodszych 9-12 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką młodszą kadetów młodszych 9-12 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetów młodszych 9-12 lat

Wachnicka Alicja (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe kadetek młodszych 9-12 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek młodszych 9-12 lat

Kołodziej Tymon

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetów młodszych 9-12 lat

Niewiara Aleksandra

4 miejsce- formy tradycyjne z kijem kadetek 12-14 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą kadetek 12-14 lat

Oramus Bartosz (5,0,0)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią długą różną juniorzy 12-17 lat

Domagała Konrad (0,2,0)

2 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Kołodziej Kosma (1,1,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorzy 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorzy 15-17 lat

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorzy 15-17 lat

Firlit Michał (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorów 15-17 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

6 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Nowakowski Wiktor

6 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorów 15-17 lat

7 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorów 15-17 lat

Barszczewska Ewa (1,1,3)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą juniorek 15-17 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne południowe juniorek 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną juniorki 15-17 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne z włócznią juniorów/juniorek 15-17 lat

Leszczyński Jakub (4,0,1)

1 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorzy 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorzy/seniorki 18-40 lat

1 miejsce- formy tradycyjne z mieczem juniorzy 15-17 lat/seniorzy 18-40 lat

3 miejsce- formy tradycyjne z bronią krótką różną seniorzy/seniorki 18-40 lat

Pierzchała Marzena (1,2,0)

1 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

2 miejsce- formy tradycyjne z kijem/włócznią seniorów/seniorek 18-40 lat

Olczak Katarzyna

4 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorek 18-40 lat

5 miejsce- formy tradycyjne południowe seniorek 18-40 lat

Padykuła Mariusz (0,0,1)

3 miejsce- formy tradycyjne z szablą seniorów 18-40 lat

 

Wyniki w walkach Qingda: 11 medali w tym 4 złote, 5 srebrnych, 2 brązowe

Woźniacki Bartłomiej

1 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Mąkowski Bogusz

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Tymon Kołodziej

3 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Szwajcowski Szymon

2 miejsce- konkurencja juniorów 10-11 lat – 39 kg

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

Adrian Ryś – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 65 kg

Mariusz Padykuła

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 75 kg

Błaszczyk Andrzej

1 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Kurdziel Daniel – „Sparta”

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Zys Tomasz

3 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 80 kg

Michał Mocny

2 miejsce- konkurencja seniorów 19-35 lat – 85 kg

 

Wyniki w walkach Sanda: 1 medal

Domagała Konrad

1 miejsce- konkurencja juniorów 14-15 lat – 65 kg

 

Turniej Pierwszego Kroku Wushu Młodego Wojownika: 3 medale

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 6-7 lat- 22 kg

1 miejsce- Tomasz Łojewski

Walki qingda Młodego Wojownika – dzieci 7-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Stefan Zaręba

Walki qingda Młodego Wojownika- juniorów 8-9 lat- 33 kg

1 miejsce- Kotyza Michalina

12118591_1204040359612943_2733509939312826152_n IMG_7476 IMG_7481 IMG_7560 IMG_7588 IMG_7714 IMG_7732 IMG_7735 IMG_7802 IMG_7816 IMG_7819 IMG_7871 IMG_7900 IMG_8083 IMG_8109 IMG_8147 IMG_8162 IMG_8199 IMG_8830 IMG_8985 IMG_9027 IMG_7476 IMG_7588 IMG_7714 IMG_8147 IMG_8162